Partneři

Partneři2023-10-18T15:11:35+02:00

4WORKS

Za více než 5 let stihla společnost 4WORKS přes 1000+ projektů ve výrobě webových stránek na míru, e-shopů a v digitálním marketingu. Tým 4WORKS se zaobírá vývojem webových stránek ve svém komplexním smyslu, tak aby web prodával, informoval či prezentoval vybranou společnosti či jedince.
Důležité je přesné zaměření na cíle tvořených stránek, díky kterému zákazníka provedete webem tak, jak vy potřebujete (UI – user interface). Moderní design zachytí smysly a podtrhne vaší identitu, takže si bude uživatel pamatovat, kam se chce vrátit. Vhodně vymyšlené texty fungují jako online obchodní zástupce.
V dnešní době duplicitních webů, které vypadají jak z továrny, je snadné zaniknout a zmizet v šedi. 4WORKS zaručuje web vytvořený na profesionální úrovni, který 100 % seriózně reprezentuje vaše podnikání a plní vaše obchodní cíle.

Tým 4WORKS se skládá z profesionálů na různá specifická odvětví od webdesignu přes programování až po digitální marketing. PPC kampaně (FB, Google Ads) výkonnostně podpoří sílu vašeho prodeje, SEO tvoří dlouhodobou základnu vašich zákazníků či uživatelů vašeho webu. Spolu se správně nastaveným webem tvoří marketing hlavní kostrou úspěšného online podnikání.

Zajímá-li vás odhad ceny nových webových stránek, přečtěte si náš detailní článek – na kolik vyjde nový web?, který vám udělá během pár chvil přesnou představu.

Pro návrh webdesignu zdarma či konzultaci ohledně jakékoliv práce v tvorbě webů, eshopů a marketingu kontaktujte 4WORKS na stránkách posunemevasvys.cz

Internetové připojení na doma od Připojto

PřipojTo je největší srovnávač poskytovatelů internetového připojení v ČR. V rámci dodávání technicky nejvyspělejších služeb pro vás nabízíme aplikaci na měření rychlosti internetu, která spočítá přesnou rychlost odesílaných dat – download i upload. V kompletních balíčcích se postaráme o veškerou zábavu v domácnosti, tedy připojení k internetu i digitální televize přes internet.

Díky skvělým vztahům s přidruženými firmami nabízíme nejvýhodnější tarify pro internet na doma. Zajistíme vám kompletní připojení k internetu, instalaci a zákaznickou podporu 24/7. Naše centrála je v Praze, ale internet srovnáváme po celé ČR a naše technické služby – ať už se jedná o připojení k internetu či televizi přes internet – nabízí naši poskytovatelé všude téměř stejné.

Ve spolupráci s odbornými techniky a poskytovateli máme nejobsáhlejší datovou infrastrukturu, je pro nás proto snadné nabídnou nejvýhodnější připojení k internetu. Dostupnost internetu zajišťujeme po analýze datové infrastruktury, po zkoušce pro vás vybereme technicky stabilní a rychlý internet na doma či do společnosti.

Při digitalizaci vašeho domova můžete vyžít výhodných balíčků, které vám ušetří peníze a rozšíří vaši domácnost o digitální televizi, na kterou nebudete potřebovat anténu či set-top box.
Rychlost internetu závisí na mnoha faktorech, my vybíráme poskytovatele podle stability, rychlosti a kvality datových kabelů. Stačí zadat vaši adresu do srovnávače připojení a ihned zjistíte, zdali můžete zvolit výhodnější tarif.

V rámci digitalizace domácnosti také často nabízíme výhodné balíčky internetu HD na doma + digitální televize přes internet. Za pomoci pevného internetového připojení vám poběží i několik desítek až set HD televizních kanálů, na které nebudete potřebovat anténu ani set-top box.

Vyzkoušejte naše připojení k internetu.

 

Postele a matrace od společnosti Purtex s.r.o.

Společnost PURTEX s.r.o., založená v roce 1995, je předním českým a slovenským výrobcem postelí a klinicky hodnocených matrací, pojeného lehčeného polyurethanu (včetně RE VISCO), viscoelastických výrobků a zpracovatelem polyurethanové pěny.
V našich výrobních závodech ve Zdibech , KlecanechČeské Skalici a Holíči používáme nejmodernější evropské technologie.
Kromě PUR matrací vyrábíme například pružinové matrace, taštičkové matrace a jiné. V našem sortimentu nechybí ani postelové rošty, postele z masivu, ložní prádlo a anatomicky tvarované polštáře.

Používáme výhradně materiály testované a certifikované dle mezinárodní normy ÖKO-TEX.
V roce 2005 proběhlo schválení našich výrobků ve zkušební laboratoři Zkušebního ústavu lehkého průmyslu, od roku 2006 započalo klinické hodnocení našich matrací jako zdravotnického prostředku.

 

GYNELLA

Jsme 100% česká společnost GYNELLA a staráme se o vaše zdraví v oblasti intimní hygieny. Naše produkty poskytují prémiovou péči v oblasti intimní hygieny, vaginálních infekcí, zdraví močových cest a plodnosti. Chcete být dole bez starostí každý den? Pro každodenní intimní péči vyzkoušejte produkty GYNELLA Intimate. Na rozdíl od běžných sprchových gelů jsou produkty obohaceny o kyselinu mléčnou, a tak je Vašim intimním partiím dopřáno správné pH, které zajišťuje přirozenou ochranu. Zároveň jsou díky svému složení šetrné, a tím pádem vhodné i na holení intimních partií.

GYNELLA Slovensko

Sme 100% česká spoločnosť GYNELLA a staráme sa o vaše zdravie v oblasti Intímnej hygieny. Naše produkty poskytujú prémiovú starostlivosť v oblasti intímnej hygieny, vaginálnych infekcií, zdravia močových ciest a plodnosti. Chcete byť dole bez starostí každý deň? Pre každodennú intímnu starostlivosť vyskúšajte produkty GYNELLA Intimate. Na rozdiel od bežných sprchových gélov sú produkty obohatené o kyselinu mliečnu, a tak je Vašim intímnym partiám dopriate správne pH, ktoré zaisťuje prirodzenú ochranu. Zároveň sú vďaka svojmu zloženiu šetrné, a tým pádom vhodné aj na holenie intímnych partií.

Vegetariánské bistro Green Table

Rádi bychom vám představili Green Table, inovativní a přátelské místo, které slouží pro setkávání, práci, odpočinek i jako inspirace. Green Table je vegetariánská restaurace v centru Prahy, přesněji na adrese Na Florenci 15, 110 00 Praha 1. Zde si můžete vychutnat moderní udržitelnou gastronomii s důrazem na lokálnost a sezónnost.

Bistro Green Table představuje jedinečný zážitek pro ty, kteří si přejí jíst zdravě, chutně a zároveň s ohledem k přírodě. Nabízíme vám nevšední menu, které vám umožní objevovat nové a lahodné kombinace, založené na rostlinné stravě.

Ale Green Table není pouze vegetariánské bistro. Je také místem pro pracovní aktivity a komunitní události. Součástí naší provozovny je coworkingový prostor v Praze, který vám poskytuje neformální a přátelské prostředí pro vaši práci, diskuze, konference, vernisáže a pravidelné společenské akce. U nás najdete vše, co potřebujete k efektivnímu a inspirativnímu pracovnímu prostředí.

Green Table je ideálním místem pro pořádání různých akcí a eventů. Ať už plánujete firemní setkání, workshop nebo společenskou událost, jsme připraveni vám poskytnout veškerou potřebnou podporu. Navíc můžete být si jisti, že díky našemu závazku k udržitelnosti bude vaše akce příznivá k životnímu prostředí,.

Green Table je pro nás nejen místem, které sdružuje všechny ty, kteří si přejí jíst zdravě a žít udržitelně, ale také ukázkou toho, že udržitelnost a cirkulární ekonomika mohou být moderní a optimistickou výzvou. Věříme, že tato filozofie může přinést příležitosti pro nás všechny.

Navštivte náš web na adrese www.greentable.cz a přijďte se přesvědčit sami. Rádi vás přivítáme a pomůžeme vám objevit nové možnosti udržitelného stravování, práce a společenského života.